Jak Dołączyć?

Jak dołączyć/ jak to działa?


To proste, każdy może być członkiem/członkinią kooperatywy:

wypełnić deklarację członkowską,

wpłacić 50 zł wpisowego,

wypełnić mini ankietę

i się zapisać na dyżur.

Miesięczna składka członkowska wynosi 10 zł.

Napisz do nas: 

kooperatywa.lbn@gmail.com 

lub przyjdź na miejscu w sobotę od 8-16.00 lub niedzielę 17.00-19.30 na Kowalskiej 1

Jak robić zakupy?

Zakupy robimy poprzez arkusz google, który udostępniony jest na naszej zamkniętej grupie na Facebooku raz w tygodniu. Jeżeli nie posiadasz konto na Facebooku – nie martw się, wyślemy link na maila. Produkty zmieniają się, coś się kończy, coś się pojawia (sezonowość).

Zakupy są 1 raz w tygodniu. Zazwyczaj arkusz działa już we wtorek z aktualnymi na bieżący tydzień produktami. Zamawiamy do czwartku, do godz. 22.00 (niektóre produkty, takie jak grzyby lub kosmetyki trzeba zamawiać wcześniej, aktualne informacje zawsze są na grupie fb/maila. W piątek rano wysyłamy zamówienia do rolników.

Dyżury

Kooperatywa to grupa zaangażowanych osób, dlatego też każdy zobowiązuje się do 3 dyżurów w kwartale (każdy po ok 3h). Dyżury można odrabiać w dowolnej chwili w kwartale, co oznacza, że w jednym miesiącu można odbyć 3, a potem nie dyżurować wcale. Podstawowe dyżury to odbiór towaru rano w sobotę, pakowanie, wydawanie towaru w sobotę lub niedzielę, sprzątanie, transport.

Jeżeli nie masz czasu na odrabianie dyżurów możesz dołączyć jako członek wspierający do naszej półki i robić zakupy za wyższą marżą.

Zapraszamy do wspólnych zakupów, działania i ulepszania świata 🙂