Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Cudańce – RADOŚĆ !

15 kwietnia, 2023 @ 18:00 20:00

CUDAŃCE
To autorskie warsztaty pracy z ciałem i tańca intuicyjnego.
Tańczymy bez ograniczeń, tańczymy ze sobą, ku sobie i w sobie… To rodzaj medytacji w ruchu, gdzie muzyka z wielu zakątków świata wyraża się w naszych krokach czy gestach.
A kiedy jesteśmy gotowi, spotykamy innych i łączymy się kreując nowe doświadczenia.
To 2 godzinne doświadczanie siebie na parkiecie indywidualnie, w duetach oraz małych i dużych kręgach. Tańczymy intuicyjnie bez kroków czy układów – pełna swoboda i wolność ruchu.
Ruszamy w podróż pełną pozytywnych dźwięków i emocji, a tematem tego spotkania będzie RADOŚĆ.
Zaprosimy ją do naszego życia, a ona rozgości się i rozkwitnie.
Zapełnimy nią nie tylko stworzoną przez nas przestrzeń taneczną, ale i nasze Życie, bo właśnie to My tańczymy nasze Życie. To My dokonujemy wyborów każdego dnia.
Jeśli pragniesz pobudzić w sobie witalność, ekspresję i przede wszystkim radość, a przy tym zadbać o swoje ciało i zdrowie to te zajęcia są dla Ciebie!

Gdzie się spotykamy ?
Kooperatywa Lubelska ul. Kowalska 1, Lublin
Kiedy?
W sobotę 15 kwietnia 2023 w godz.18:00- 20:00
Co zabrać?
Wygodny strój, zmienne obuwie.
Jaki koszt?
Koszt udziału 30zł

Kontakt i zapisy
kontakt.furos@gmail.com
tel. 531 366 533
tel. koop. 603 546 194

Marta Sokołowska – promotorka zdrowia, animatorka ruchu, tancerka i trener wokalu Od 10 lat zajmuje się rozwojem osobistym i duchowym. Kręci ją wibracja oraz możliwość pracy z nią w wielu dziedzinach. Od najmłodszych lat doświadczała różnych ścieżek, warsztatów, kursów z zakresu tańca, pracy głosem, medytacji, gry na instrumentach. Parkiet jest dla niej naturalnym wyzwalaczem totalnej ekspresji ruchowej, a taniec generatorem wysokich wibracji, które przyciągają i jednoczą ludzi. Szkoliła się ze wspaniałymi ludźmi na zajęciach Biodanzy i 5Rytmów zarówno w Polsce jak i za granicą. Od 5 lat prowadzi swoje autorskie, artystyczne projekty w ramach Fundacji Rozwoju Człowieka
Aktualnie odkrywa nową jakość w sobie – jakość bycia mamą… I teraz śpiewa i tańczy dla swojej 2 letniej córeczki.

Dj Konrado – inicjator i współtwórca projektu Cudańce w ramach Fundacji Rozwoju Człowieka, promotor życia w zgodzie z naturą i permakultury