Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ODRODZENIE

11 marca, 2023 @ 18:00 20:00

CUDAŃCE
To autorskie warsztaty pracy z ciałem i tańca intuicyjnego.

,,Tańczymy bez ograniczeń, tańczymy ze sobą, ku sobie i w sobie… To rodzaj medytacji w ruchu, gdzie muzyka z wielu zakątków świata pobudza nas by wyrazić się prawdziwie i w pełni.
A kiedy jesteśmy gotowi, zapraszamy do naszego świata innych tworząc nowe jakości.’’

To 2 godzinne doświadczanie siebie na parkiecie indywidualnie, w duetach oraz małych i dużych kręgach. Tańczymy intuicyjnie bez kroków czy układów – pełna swoboda i wolność ruchu. Ruszamy w podróż gdzie tematem przewodnim będzie ODRODZENIE. Żyjemy w czasach gdzie ujawnia się wiele sprzeczności i tracimy zaufanie do wszystkiego, a także nas samych. Te warsztaty są drogowskazem jak możemy powstać i odbudować siebie na nowo niczym Fenix.

Spotkanie rozpoczniemy wspólnym kręgiem, a następnie po lekkiej rozgrzewce zaprosimy wszystkich do określonych ćwiczeń i doświadczeń w przestrzeni serca, a nasze kreacje ruchowe zaprowadzą do spotkania z naszym wewnętrznym odrodzeniem. Całość zamkniemy również wyciszającym kręgiem.

Gdzie się spotykamy ?
Kooperatywa Lubelska ul. Kowalska 1, Lublin
Kiedy?
W sobotę 11 marca 2023 w godz.18:00- 20:00
Co zabrać?
Wygodny strój, zmienne obuwie.
Jaki koszt?
Koszt udziału 30zł

Kontakt i zapisy
tel. 531 366 533
koop. tel.603 546 194
Informujemy, że na 30min przed rozpoczęciem będzie można skorzystać z dobrodziejstw Kawiarenki Kooperatywy
do czego gorąco zachęcamy!

Marta Sokołowska – promotorka zdrowia, animatorka ruchu, tancerka i trener wokalu. Od 10 lat zajmuje się rozwojem osobistym i duchowym. Kręci ją wibracja oraz możliwość pracy z nią w wielu dziedzinach. Od najmłodszych lat doświadczała różnych ścieżek, warsztatów, kursów z zakresu tańca, pracy głosem, medytacji, gry na instrumentach. Parkiet jest dla niej naturalnym wyzwalaczem totalnej ekspresji ruchowej, a taniec generatorem wysokich wibracji, które przyciągają i jednoczą ludzi. Szkoliła się ze wspaniałymi ludźmi na zajęciach Biodanzy i 5Rytmów zarówno w Polsce jak i za granicą. Od 5 lat prowadzi swoje autorskie, artystyczne projekty w ramach Fundacji Rozwoju Człowieka
Aktualnie odkrywa nową jakość w sobie – jakość bycia mamą… I teraz śpiewa i tańczy dla swojej 2 letniej córeczki.

Dj Konrado – inicjator i współtwórca projektu Cudańce w ramach Fundacji Rozwoju Człowieka, promotor życia w zgodzie z naturą i permakultury