Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Poławiacze Pereł • 5 lat Kooperatywy Lubelskiej

15 października, 2022 @ 19:00 21:00

Zapraszamy Was gorąco na wieczór improwizowany z Poławiaczami Pereł w ramach piątych urodzin Kooperatywy Lubelskiej!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Bilety: do kapelusza.

Kooperatywa Lubelska jest Stowarzyszeniem, które od 2017 roku działa na rzecz pokojowej, konsumenckiej rewolucji. Jej celem jest tworzenie alternatywy wobec korporacyjnego rolnictwa i handlu. Jesteśmy przekonani, że nasze bezpieczeństwo żywieniowe zapewni nam lokalna solidarność ekonomiczna i lokalne rynki zbytu. Sprawiedliwy świat nie jest dla nas utopią, lecz ścieżką małych kroków które we własnym tempie i w dobrym towarzystwie robimy z satysfakcją od kilku lat.

Poławiacze Pereł to grupa już dobrze znana nie tylko publiczności lubelskiej. Na publiczność czekają porywające scenki komediowe, które potrafią rozśmieszyć do łez.

„Poławiacze Pereł” Improv Teatr to grupa improwizacyjna, którą założył Przemek Buksiński w 2015 r. W skład „Poławiaczy” wchodzą ludzie, którym scena nie jest obca, a improwizacja znalazła się w kalendarzu ich zawodowych propozycji artystycznych, czyli:
Przemysław Buksiński
Michał Łysiak
Łukasz Szampanek Szymanek
Mirek Urban
Marcin Wąsowski

Czym jest improwizacja (Improv)?
To sztuka tworzenia „tu i teraz”. To sprawdzian dla kreatywności i spontaniczności. To wolność tworzenia nie tylko dla publiczności, ale także wspólnie z nią. To historie, które układamy razem z widzem, podobnie jak on nie wiedząc gdzie nas zaprowadzą i jak się zakończą. To wreszcie (i przede wszystkim) spotkanie z Wami, które pozwala nam wywołać u Was uśmiech, wzruszenie, być może chwilę zamyślenia. Można jeszcze dodać, że to zmieni Wasze życie, ale to chyba byłoby przesadą.

Zapraszamy!