Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Posiłki Anti-Aging – uruchom geny młodości!

11 grudnia, 2021 @ 16:00 19:00

Zapraszamy wszystkie Panie na warsztaty kulinarne, gdzie razem z dietetyczką Ewą Lenart-Abramek, przygotujemy odmładzające i oczyszczające organizm posiłki! W sam raz na adwent!

Każda kobieta chciałaby zatrzymać czas, by przez długie lata cieszyć się jędrną skórą. Już po trzydziestce zaczynamy odczuwać pierwsze oznaki starzenia pod oczami, później wiotczeje skóra wokół ust, szyja, dekolt. Stosujemy różne specyfiki na skórę, ale działają one tylko doraźnie, na zewnątrz!

Pora, więc dowiedzieć się, co jeść a czego nie, by zwiększyć efekt odmłodzenia nie tylko skóry ale poczuć jak wracają siły witalne w całym ciele!

Nauka dowiodła, że jedząc konkretne produkty żywieniowe można pobudzić enzymy, które pobudzają mechanizmy przeciwzapalne, antyoksydacyjne, uruchamiające geny młodości.

Na warsztatach dowiemy się jak uruchamiać białka sirtuinowe, jak pobudzić produkcję kolagenu, co jeść i ile a czego unikać w swoim codziennym menu. Przygotujemy posiłki, by w domu było łatwiej zastosować nową wiedzę w życie!

Każdy z uczestników otrzyma prezent od dietetyczki: jadłospis i motywację, by przez adwent wysmukleć, poprawić jędrność ciała, poczuć siłę i witalność!

3 godzinne warsztaty podzielone na część teoretyczną i praktyczną prowadzone przed dietetyczkę Ewę Lenart-Abramek
Informacje tel. 517 546 465
Data: 11 grudnia (sobota) godz.16.00-19.00

Inwestycja 100 zł, dla członków kooperatywy 80 zł, z kartą dużej rodziny -10%
zapisy: e-mail kooperatywa.lbn@gmail.com