Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spirit Movement / Żywioły w Nas

18 marca, 2022 @ 18:00 20:00

WIECZÓR SPIRIT MOVEMENT – ŻYWIOŁY W NAS

Już w czasach starożytnych ludzie wierzyli, że cztery żywioły tworzą istotę świata – ziemia, powietrze, ogień i woda. Niektórzy twierdzą nawet, że istnieje piąty – duch, który jednoczy i równoważy te cztery siły. Wszystkie te energie uzupełniają się wzajemnie, pozostając od siebie zależne: bez wody ziemi nie mielibyśmy plonów; bez powietrza ognia ogień by wymarł. Te „elementy” są tak naprawdę tylko różnymi formami energii w tym wszechświecie. Każdy element ma swoją własną moc i cel – pracują one razem, aby stworzyć życie tutaj na Ziemi! Ziemia reprezentuje nasze ciało fizyczne – jest jak kotwica dla trwałych osiągnięć lub podstawa do budowania czegoś nowego. Powietrze to nasz intelekt lub wyobraźnia – inspiruje nas, kiedy pracujemy z wiedzą lub uczymy się nowych rzeczy o sobie. Ogień pobudza nas do działania, zawsze znajdujemy drogę naprzód, bez względu na to, jakie wyzwania pojawiają się w życiu. Woda odzwierciedla emocje, jak również uczucia, sny, podświadomość, daje ich wrażliwą naturę.

Dobrze jest od czasu do czasu skupić się na swoim ciele i poczuć wszystkie te żywioły i ich zgodne współdziałanie. Podczas praktyki medytacji w ruchu Spirit Movement możemy medytować nad przypisanymi im cechami charakteru – zbadać, które żywioły są w nas najbardziej aktywne oraz zrównoważyć je w sobie. Wszystko to dzieje się w przyjaznej atmosferze pełnej akceptacji, szacunku i miłości wypełnionej muzyka z wielu zakątków świata. Zapraszamy więc na wspólne doświadczanie siebie na parkiecie:)

Gdzie się spotykamy ?
Kooperatywa Lubelska ul. Kowalska 1, Lublin
Kiedy?
W piątek 11 marca 2022 w godz.18:00- 20:00
Co zabrać?
Wygodny strój, zmienne obuwie.
Jaki koszt?
Koszt udziału 30zł, a dla członków Kooperatywy dowolna cegiełka wdzięczności

KONIECZNE SĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY!

Kontakt:
kontakt@furos.pl
tel. 531 366 533
kooperatywa 603546194

Prowadzący:
Marta Sokołowska – artystyczna dusza, która śpiewa i tańczy od najmłodszych lat. Ukończyła AWF Wrocław na kierunku wychowania fizycznego, a następnie Kopenhaski Instytut Kompletnej Techniki Wokalnej. Od 5lat prowadzi Fundację Rozwoju Osobistego, w której realizuje projekty edukacyjne dla młodzieży i dorosłych, m.in. uczy śpiewu i emisji głosu.
Jej ścieżka taneczna rozpoczęła się w wieku 11 lat ,kiedy to odkryła taniec współczesny i jazz by kolejno próbować swych sił w tańcu towarzyskim, a ostatnio stepując we Wrocławskiej Stepowni – prawdziwej kuźni stepu amerykańskiego.
Zainspirowana zajęciami Biodanzy i 5Rytmów tworzy aktualnie własne programy łączące medytację w ruchu, taniec, głos i rozwój osobisty. Od niedawna odkrywa nową jakość w sobie – jakość bycia mamą… I teraz śpiewa i tańczy dla swojej rocznej córeczki.
Konrad Smolak – inicjator i organizator Spirit Movement, wystąpi też w roli DJ