Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

WARSZTAT SPIRIT MOVEMENT – TRANSCENDENCJA

18 lutego, 2022 @ 18:00 20:00


To autorski projekt -cykle spotkań łączący taniec, dramę, pracę z ciałem, głos i mindfulness, gdzie głównymi elementami są specjalnie przygotowana muzyka oraz zestaw ćwiczeń i kreacji ruchowych proponowanych przez animatorkę. Tańczymy swobodnie w przepływie ,,Tu i Teraz”, naturalnymi gestami wchodzimy i wychodzimy z relacji. Tańczymy Życie na własnym parkiecie, na którym odkrywamy i budujemy nowe jakości w sobie. Każde zajęcie to innym temat z obszaru samorozwoju. Poprzednie, które miały już miejsce to Euforia ekscytacja, Kreatywność oraz Wdzięczność. Przed nami jeszcze mnóstwo innych:)

Zmiana stanu świadomości lub istnienie poza umysłem poznającym to najczęściej spotykane znaczenie słowa transcendencji, a ,,to transcend ” z ang. to inaczej przekraczanie granicy. Te właśnie zagadnienia będą kolejnym tematem przewodnim naszego spotkania tanecznego, na które gorąco zapraszamy już w piątek 18 lutego 2022.

Gdzie się spotykamy ?
Kooperatywa Lubelska ul. Kowalska 1, Lublin

Kiedy?
W piątek 18 lutego 2022 w godz.18:00- 20:00

Co zabrać?
Wygodny strój, zmienne obuwie.

Jaki koszt?
Koszt udziału 30zł a dla członków Kooperatywy dowolna cegiełka wdzięczności
KONIECZNE SĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY!
Kontakt:
kontakt@furos.pl
tel. 531 366 533
Kooperatywa : tel. 603 546 194

Prowadzący:
Marta Sokołowska – artystyczna dusza, która śpiewa i tańczy od najmłodszych lat. Ukończyła AWF Wrocław na kierunku wychowania fizycznego, a następnie Kopenhaski Instytut Kompletnej Techniki Wokalnej. Od 5lat prowadzi Fundację Rozwoju Osobistego, w której realizuje projekty edukacyjne dla młodzieży i dorosłych, m.in. uczy śpiewu i emisji głosu.
Jej ścieżka taneczna rozpoczęła się w wieku 11 lat ,kiedy to odkryła taniec współczesny i jazz by kolejno próbować swych sił w tańcu towarzyskim, a ostatnio stepując we Wrocławskiej Stepowni – prawdziwej kuźni stepu amerykańskiego.
Zainspirowana zajęciami Biodanzy i 5Rytmów tworzy aktualnie własne programy łączące medytację w ruchu, taniec, głos i rozwój osobisty. Od niedawna odkrywa nową jakość w sobie – jakość bycia mamą… I teraz śpiewa i tańczy dla swojej rocznej córeczki.

Konrad Smolak – inicjator i organizator Spirit Movement, wystąpi też w roli DJ