Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Wieczór SPIRIT MOVEMENT w Kooperatywie

28 stycznia, 2022 @ 18:00 20:00

Wieczór SPIRIT MOVEMENT w Kooperatywie

,,Brakowało mi tego od dłuższego czasu, a dziś poczułam, że jestem w końcu na swoim miejscu, że tu pasuję. Dziękuję za to doświadczenie.’’ – Ania


Na zajęciach Spirit Movement spotykamy się w bezpiecznej przestrzeni pełnej akceptacji dla wszystkich, gdzie otwiera się serce na drugiego człowieka. Kluczem do tego jest dawanie tego co mamy najlepsze i dostrajanie się do wysokich wibracji a wtedy dzieje się magia w nas. Dlatego kolejny nasz wieczór będzie pod hasłem:


ENTUZJAZM, EKSCYTACJA, EUFORIA – RUSZAMY..

Ruszamy w podróż gdzie mocne bity roztańczą każdą komórkę naszego ciała. Zaczniemy od rozgrzewki i integracji aby wspólnie wytworzyć atmosferę doskonałej zabawy. Całość będzie animowana przez prowadzącą, zachęcającą do doświadczania różnych płaszczyzn, kreacji ruchowych, kontaktów z innymi uczestnikami aby uśmiech i pozytywne emocje nie opuszczały nas ani na chwilę. To doskonały zastrzyk energii na nowy rok:)
Warsztat składa się z 3 części :
1) Rozgrzewka z prowadzeniem
2) Część główna – prowadzona
3) Finał
4) Wyciszenie i krąg

Jeśli interesują Cię takie tematy spotkań jak :
– kreatywność
– żywioły we mnie
– witalność i moc
– sensualność
– wdzięczność
– asertywność
– moje korzenie itp.
to gorąco zachęcamy by dołączyć do naszego tanecznego Plemienia jeszcze dziś!


Gdzie się spotykamy ?
Kooperatywa Lubelska ul. Kowalska 1, Lublin

Kiedy?
W piątek 28 stycznia 2022, w godz.18:00- 20:00

Co zabrać?
Wygodny strój, zmienne obuwie

Jaki koszt?
Koszt udziału 30zł a dla członków Kooperatywy dowolna cegiełka wdzięczności
KONIECZNE SĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY!
Kontakt:
mail: kontakt@furos.pl
tel. 531 366 533


Prowadzący:
Marta Sokołowska – artystyczna dusza, która śpiewa i tańczy od najmłodszych lat. Ukończyła AWF Wrocław na kierunku wychowania fizycznego, a następnie Kopenhaski Instytut Kompletnej Techniki Wokalnej. Od 5lat prowadzi Fundację Rozwoju Osobistego, w której realizuje projekty edukacyjne dla młodzieży i dorosłych, m. in. uczy śpiewu i emisji głosu.
Jej ścieżka taneczna rozpoczęła się w wieku 11 lat ,kiedy to odkryła taniec współczesny i jazz by kolejno próbować swych sił w tańcu towarzyskim, a ostatnio stepując we Wrocławskiej Stepowni – prawdziwej kuźni stepu amerykańskiego.
Zainspirowana zajęciami ruchu autentycznego, intuicyjnego oraz choreoterapii tworzy aktualnie własne programy łączące medytację w ruchu, taniec, głos i rozwój osobisty. Od niedawna odkrywa nową jakość w sobie – jakość bycia mamą… I teraz śpiewa i tańczy dla swojej rocznej córeczki.


Konrad Smolak – inicjator i organizator Spirit Movement, wystąpi też w roli DJ